Kariyeriniz için, başarıya giden yolu bulun!
Şirketler
Başaran Otomotiv

1996 yılından bu yana müşterilerine otomotiv ekosisteminde faaliyetler sunan Başaran Otomotiv; ikinci el araç alışverişi, sigorta ve asistanlık kategorilerinde hizmet vermektedir. Başaran Alanya, Başaran Fethiye ve Başaran Isparta şubeleri ile hizmette sınır tanımayan Başaran Otomotiv sürekli gelişen servis ağı ile otomobil camiasında faaliyet sunmaya devam etmektedir.

Başaran Otomotiv Antalya, Alanya, Isparta ve Fethiye’de bulunan tesisleri ile toplamda 25.000 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 40.000 metrekarelik açık alana sahiptir. Otomotiv denince akla gelen tüm hizmetleri 300’den fazla güler yüzlü personeli ile beraber sunan Başaran Oto, satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde de müşterilerin yanında olma politikasını izlemektedir.

Alvin Otomotiv

Antalya'nın önde gelen otomotiv şirketlerinden Alya Otomotiv, 2007 yılından beri Volkswagen ve Seat gibi prestijli markaların yetkili satış ve servis hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Doğuş Otomotiv distribütörlüğü altında faaliyet gösteren Alya Otomotiv, 4.950 m2'lik modern tesisleriyle müşterilerine konforlu bir alışveriş ve servis deneyimi sunuyor.

Alya Otomotiv, müşterilerinin tüm otomotiv ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde cevap vermek için satıştan servise, kredi ve kasko hizmetlerini de bünyesinde barındırıyor. Üstün hizmet anlayışı ve eğitimli uzman kadrosuyla Alya Otomotiv, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

Daha fazla bilgi için,
bizimle iletişime geçin.
Geleceğiniz için, doğru adımı atın!